BOSFOR E-TİCARETBosfor e-ticaret çözümüyle Logo'daki ürünlerinizi anında internete taşıyın. Dünyanın her yerinden online sipariş alın.Web de mağaza açarak işinizi internete taşımak, işlerinizi kolaylaştırıp düzene sokarak verimliliğinizi arttırmak için geliştirilmiştir.

Logo Tiger muhasebe programıyla tam entegre olan E-Ticaret Programı sitenizin tam zamanlı olarak güncel tutulmasını, böylece oluşabilecek hataların minimize edilmesini sağlamaktadır. 


Özellikler

 Sistemin ihtiyacı olan hosting sertifikası firmamız tarafından sağlanabilmektedir.

▪ Logo Tiger muhasebe programı ile tam entegrasyon sağlayarak, Logo Tiger’ da bulunan malzemelerin aktif olarak sisteme yansıtılmasını ve sitenin sürekli güncel kalmasını sağlamaktadır.

 Gelişmiş yönetim paneli ile kullanıcı kolaylıkla tüm işlemlerini gerçekleştirebilmekte, muhasebe programından gelen ürün görüntüleri ve açıklamaların sisteme otomatik olarak aktarılmasıyla zamandan tasarruf sağlanabilmektedir.

 Ürünlerin stok durum bilgileri, ürün bilgileri sistemin tamamen Logo Tiger programı ile eş zamanlı olarak çalışması ile hiçbir ek uğraşa gerek kalmadan zahmetsiz bir şekilde siteye aktarımı sağlanmaktadır.

 Logo Tiger programından siteye aktarılan fotoğraf ve ürün tanıtım alanları sınırlıdır ancak programımızın yönetim paneli ile sınırsız sayıda ürün görseli ve istenilen uzunlukta ürün tanıtım metni oluşturulabilmektedir.

 E-Ticaret programı ile kolay ürün girişi yapılabilmekte, siparişleri kolay takip edebilmekte ve site kolay bir şekilde yönetilebilmektedir.

 Program, müşteri isteğine göre tasarımı yapılabilen ve modüller eklenebilen esnek bir yapıya sahiptir.

 Responsive olarak geliştirilen E-Ticaret Programı mobil cihazlarla uyumludur.

▪ Sistemde bulunan ödeme çeşitleri kullanıcı isteğine bağlı olarak çeşitlendirilebilir, tüm ödeme şekilleri sisteme entegre edilebilir.


Satışlarınızı Arttırın

İnternet'in gücüyle tüm dünyaya ulaşabilir, işletmenizi hiç kapatmadan, günün 24 saati müşterilerinize hizmet sunabilir, online sipariş ve ödeme alarak işletmenizi İnternet üzerinden kontrol ederek genişletebilirsiniz.

Zorlu sipariş süreçlerinin, doğru koordine edilerek yanlış bilgilerden kaynaklanabilecek hata paylarının azaltılması sağlanmaktadır. Müşteri isteğine bağlı tüm ürünlere hızlı filtreleme özelliği ile kolay ulaşım sağlanabilmekte, müşteri sipariş sepeti ile satın alınan ürünlerini görüntüleyerek, sipariş takibi yaparak ürün gönderimi hakkında detaylı bilgi alabilmektedir.

Müşterilerin satın aldığı ürünlere göre favori ürünler oluşturulmakta böylece tekrarlanan alışverişler de kolay ulaşım sağlanabilmektedir.Müşteri kampanyalar ile ilgili bilgilendirilmektedir.


Son Derece Kolay                                                                                                                                                                              

Bosfor E-ticaret, Logo'da kayıtlı olan ürünlerinize otomatik bağlanmakta ve sitenizde yayınlamaktadır. Bu sayede sisteme ürünleri, ürün fotoğraflarını tek tek girmenize gerek kalmamaktadır. Logo'da kayıtlı olan müşterileriniz(cariler) ve yeni müşteriler hepsi sisteme giriş yaparak alışveriş yapabilmektedir.                                                                                                             


Sistem Mobil Versiyona Uyumlu

Sistem, siteye giriş yapılan cihazı algılayarak tasarım ve görüntüsünü cihaza entegre ederek kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlamaktadır.
Gelişmiş Yönetim Paneli

Web yönetim alanı, kullanıcıya zaman kaybettirmeden Logo'da bulunan ürün bilgi ve görsellerinin otomatik olarak aktarılma işlemini gerçekleştirmesi, aktarılan verilerin düzenlenerek sınırsız sayıda fotoğraf ve tanımlama metni yazılabilmesi, kısaca siteyle ilgili tüm alanların kolay bir şekilde düzenlenebileceği gelişmiş bir yönetim paneline sahiptir.


Ana modülleri;

Ürün Yönetim, Siparişler, Kmpanya ve Duyurular, Kullanıcılar, İçerik Yönetim, Raporlar, Ayarlar, Reklam, Marka Yönetim ve Sayfa Yönetimidir.    


Tüm ürün bilgilerinin Logo'dan programa otomatik olarak aktarımı gerçekleştirilerek, kategori ve alt kategorilerin hızlı ve zahmetsiz şekilde oluşturulması sağlanmaktadır.Ürünler filtreleme ile listelenebilmekte, vitrin ürünleri seçilebilmekte, sınırsız sayıda görsel eklenebilmekte ve uzun tanımlamalar yapılabilmektedir. Sisteme eklenen yeni görsel ve tanıtımlar Logo'da bulunan kayıtları etkilmemektedir.

Ürünlere ait yorumlar listelenerek yönetici tarafında onaylanabilir, düzenlenebilir veya silinebilir, yalnızca yönetici tarafından onaylanan yorumlar sitede görüntülenebilmektedir.


Sistemden alınan siparişler listelenerek detaylı şekilde görüntülenebilmektedir. Böylece eksik veya hatalı siparişler tespit edilerek ürün gönderilmeden önlem alınabilmektedir.

Sistemde sınırsız sayıda kampanya ve duyuru oluşturulabilmektedir.


Kullanıcı bilgileri listelenerek sistemde yanlış kayıtların silinebilmesi, hatalı kayıtların düzenlenebilmesi ve yeni kullanıcıların eklenebilmesi sağlanmıştır.

Sisteme kaydı alınan bireysel veya kurumsal kullanıcıların, eş zamanlı olarak kayıtlarının Logo'yada kaynak bilgisi ile birlikte aktarımı sağlanmaktadır.


İçerik yönetimi modülü ile sitede yayınlanan, kullanıcının isteği doğrultusunda oluşturulan içerik sayfaları oluşturulmaktadır. 
Bosfor Bilişim tecrübesiyle ürün ve hizmetlerinizi internete şimdi taşıyın, satışlarınızı arttırın. 


Detaylı Bilgi Almak İçin Bizi Ulaşabilirsiniz.


 • POWER BI POWER BI

  İş Zekası Çözümümüz
 • TIGER E-TİCARET PROGRAMI (B2C) TIGER E-TİCARET PROGRAMI (B2C)

  Tiger E-Ticaret Programı, firmaların müşterilerine daha hızlı ve düşük maliyetle ulaşarak online ve güvenilir satış yapabilme imkânı sunar.
 • TIGER BAYİ YÖNETİM SİSTEMİ (B2B) TIGER BAYİ YÖNETİM SİSTEMİ (B2B)

  Bayi Yönetim Sistemi Programımız ile firma, bayi ilişkilerinizin elektronik ortamdan gerçekleştirilmesi, bayilerinizle tek merkezden iletişim kurarak gerçekleşebilecek hata oranlarının minimize edilmesi ve firma, bayi arasındaki verimliliğin arttırılması sağlanmaktadır.
 • TALEP DESTEK YÖNETİM SİSTEMİ TALEP DESTEK YÖNETİM SİSTEMİ

  Bosfor'un Talep Destek Yönetim Sistemi Programı ile işlerinizin takibini düzenli ve kontrollü bir şekilde yaparak iş yükünüzü miniminize edin.
 • MOBİL SAHA OTOMASYONU MOBİL SAHA OTOMASYONU

  Sahadaki personelin Logo ürünlerinden verileri çekmesi ve Mobil Saha Otomasyonuna girmiş olduğu verileri Logo’ ya aktarmasını sağlar.
 • PERAKENDE HIZLI SATIŞ PROGRAMI PERAKENDE HIZLI SATIŞ PROGRAMI

  Özel olarak tasarlanan hızlı satış ekranıyla kullanıcıların işini en hızlı şekilde gerçekleştirmesini amaçlamaktadır.
 • KANTAR OTOMASYONU KANTAR OTOMASYONU

  İş sahalarınızda güvenilir bir şekilde 7/24 aktif olarak araç tartımı, raporlama vb. işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir yazılım çözümüdür.
 • NAKİT AKIŞ PROGRAMI NAKİT AKIŞ PROGRAMI

  Elinizdeki günlük nakit kaynakları ve gelecekteki nakit girişleri kontrol ederek , sonraki günlerde yapacak olduğunuz ödemelerinizin planlamasını yapabilirsiniz.
 • BOSFOR BORÇ TAKİP PROGRAMI BOSFOR BORÇ TAKİP PROGRAMI

  İnternet erişiminin olduğu her yerden sisteme giriş yaparak , cari mutabakat süreçlerinizi yürütebilirsiniz. Ödeme hatırlatma , ekstre gönderme , bakiye sorgulama yapabilir , ofis dışından da ödemelerinizi takip edebilirsiniz
 • PERSONEL TAKİP PROGRAMI (PDKS) PERSONEL TAKİP PROGRAMI (PDKS)

  Bosfor'un web tabanlı personel takip programı ile çalışanlarınızın giriş çıkışlarını kayıt altına alın. Verilerinize her yerden kolayca erişin. Etkin raporlar sayesinde personel çalışma çizelgesi ve puantaj bilgilerine ulaşın.
 • FİDE TAKİP PROGRAMI (FİTAP) FİDE TAKİP PROGRAMI (FİTAP)

  Fide firmaları için tohumun toprağa atılmasından müşteriye ulaşmasına kadar her aşamada kullanıcıya yardımcı olması için geliştirilmiş bir yazılımdır.
 • HUGIN LOGO AKTARIM HUGIN LOGO AKTARIM

  Hugin marka yazarkasadan Logo'ya aktarım yapılmasını sağlar.
 • PROBETON LOGO AKTARIM PROBETON LOGO AKTARIM

  Proksis Probeton yazılımından Logo'ya aktarım yapılmasını sağlar.
 • ELEKTRA LOGO AKTARIM ELEKTRA LOGO AKTARIM

  Elektra otel yönetim yazılımından Logo'ya satışların aktarılmasını sağlar.
 • BOSFOR E-TİCARET BOSFOR E-TİCARET

  Bosfor e-ticaret çözümüyle Logo'daki ürünlerinizi anında internete taşıyın. Dünyanın her yerinden online sipariş alın.
 • YAZARKASA AKTARIM PROGRAMI YAZARKASA AKTARIM PROGRAMI

  Satışlarını NCR ve IBM marka yazarkasalar ile gerçekleştiren Logo kullanıcıları için geliştirilen program; Logo'daki malzemelerin yazarkasaya, yazarkasadaki satışların Logo'ya aktarımını yapar.

yazılım çözümlerimiz
 • 0(242) 244 09 09
 • destek@bosforbilisim.com.tr
 • Akdeniz Üniversitesi Teknokent Uluğbey Binası Kat:2 Ofis:2 Kampüs / ANTALYA