ELEKTRA LOGO AKTARIMElektra otel yönetim yazılımından Logo'ya satışların aktarılmasını sağlar.Bosfor Elektra Logo Aktarım Programı, Elektra otel yönetim programı ve Logo programının arasında köprü görevini görerek işlerinize hız kazandırır.


Özellikler

 Logo muhasebe programıyla tam entegre çalışmaktadır.

 Kullanıcı tanımlama işlemlerinde, kullanıcıların tanımları ilgili şubelere göre yapılabilmekte, böylece istenilen şubede bulunan kayıtların getirilmesi sağlanarak, Logo ’ya aktarılabilmektedir.

 Esnek yapısı sayesinde fatura bilgilerinin listelendiği tabloda bulunan sütunlar kaldırılabilmekte veya yeni sütunlar eklenebilmektedir.

▪ Filtreleme özelliği ile istenilen faturaya ulaşım kolay ve hızlı şekilde sağlanabilmektedir.

 Listelenen faturalardan ilgili olan seçilerek detayları görüntülenebilmektedir.  

 Tek bir tuşla Elektra Fatura, Mahsup Fişi aktarımları gerçekleştirilebilmekte, Bavel sistemine uygun şekilde Bavel Fatura XML çıktıları oluşturulabilmektedir.

  Elektra programında yapılan tüm işlemlerin Logo’ya hızlı ve doğru bir şekilde aktarılması sağlanmaktadır.


Ana Modüller

Elektra Fatura Aktarım, Mahsup Fişi, Bavel Fatura XML programın ana modüllerini oluşturur.


Elektra Fatura Aktarım Modülü:

Elektra programında yapılan satışların Logo  programına aktarılmasını sağlamaktadır. Tarih aralıkları ile filtrelenerek ilgili fatura bilgileri listelenebilmekte ve istenilen fatura bilgilerinin detayları görüntülenebilmektedir.

Kullanıcının seçtiği aralıklarda listelenen faturaların Logo  programına aktarma işleminin gerçekleştirildiği modüldür.Mahsup Fişi Modülü:

Bir önceki güne ait mahsup fişinin oluşturulmasını sağlayan modüldür.

Mahsup Tanımları oluşturulabilmekte, oluşturulan mahsup fişlerinin Logo programına aktarım işlemi gerçekleştirilebilmektedir.Bavel Fatura XML Modülü:

Bavel sistemine uygun şekilde faturaların XML çıktılarının oluşturulmasını sağlayan modüldür.

Tarih aralıkları ile filtrelenerek ilgili fatura bilgileri listelenebilmekte, ilgili faturanın detayları görüntülenebilmektedir. Bavel ayarları alanı ile ilgili dosyanın yolu seçilerek, seçilen klasöre sistemden istenilen formata uygun olarak çevrilmiş olan XML çıktılarının aktarılması sağlanmaktadır.Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

 • POWER BI POWER BI

  İş Zekası Çözümümüz
 • TIGER E-TİCARET PROGRAMI (B2C) TIGER E-TİCARET PROGRAMI (B2C)

  Tiger E-Ticaret Programı, firmaların müşterilerine daha hızlı ve düşük maliyetle ulaşarak online ve güvenilir satış yapabilme imkânı sunar.
 • TIGER BAYİ YÖNETİM SİSTEMİ (B2B) TIGER BAYİ YÖNETİM SİSTEMİ (B2B)

  Bayi Yönetim Sistemi Programımız ile firma, bayi ilişkilerinizin elektronik ortamdan gerçekleştirilmesi, bayilerinizle tek merkezden iletişim kurarak gerçekleşebilecek hata oranlarının minimize edilmesi ve firma, bayi arasındaki verimliliğin arttırılması sağlanmaktadır.
 • TALEP DESTEK YÖNETİM SİSTEMİ TALEP DESTEK YÖNETİM SİSTEMİ

  Bosfor'un Talep Destek Yönetim Sistemi Programı ile işlerinizin takibini düzenli ve kontrollü bir şekilde yaparak iş yükünüzü miniminize edin.
 • MOBİL SAHA OTOMASYONU MOBİL SAHA OTOMASYONU

  Sahadaki personelin Logo ürünlerinden verileri çekmesi ve Mobil Saha Otomasyonuna girmiş olduğu verileri Logo’ ya aktarmasını sağlar.
 • PERAKENDE HIZLI SATIŞ PROGRAMI PERAKENDE HIZLI SATIŞ PROGRAMI

  Özel olarak tasarlanan hızlı satış ekranıyla kullanıcıların işini en hızlı şekilde gerçekleştirmesini amaçlamaktadır.
 • KANTAR OTOMASYONU KANTAR OTOMASYONU

  İş sahalarınızda güvenilir bir şekilde 7/24 aktif olarak araç tartımı, raporlama vb. işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir yazılım çözümüdür.
 • NAKİT AKIŞ PROGRAMI NAKİT AKIŞ PROGRAMI

  Elinizdeki günlük nakit kaynakları ve gelecekteki nakit girişleri kontrol ederek , sonraki günlerde yapacak olduğunuz ödemelerinizin planlamasını yapabilirsiniz.
 • BOSFOR BORÇ TAKİP PROGRAMI BOSFOR BORÇ TAKİP PROGRAMI

  İnternet erişiminin olduğu her yerden sisteme giriş yaparak , cari mutabakat süreçlerinizi yürütebilirsiniz. Ödeme hatırlatma , ekstre gönderme , bakiye sorgulama yapabilir , ofis dışından da ödemelerinizi takip edebilirsiniz
 • PERSONEL TAKİP PROGRAMI (PDKS) PERSONEL TAKİP PROGRAMI (PDKS)

  Bosfor'un web tabanlı personel takip programı ile çalışanlarınızın giriş çıkışlarını kayıt altına alın. Verilerinize her yerden kolayca erişin. Etkin raporlar sayesinde personel çalışma çizelgesi ve puantaj bilgilerine ulaşın.
 • FİDE TAKİP PROGRAMI (FİTAP) FİDE TAKİP PROGRAMI (FİTAP)

  Fide firmaları için tohumun toprağa atılmasından müşteriye ulaşmasına kadar her aşamada kullanıcıya yardımcı olması için geliştirilmiş bir yazılımdır.
 • HUGIN LOGO AKTARIM HUGIN LOGO AKTARIM

  Hugin marka yazarkasadan Logo'ya aktarım yapılmasını sağlar.
 • PROBETON LOGO AKTARIM PROBETON LOGO AKTARIM

  Proksis Probeton yazılımından Logo'ya aktarım yapılmasını sağlar.
 • ELEKTRA LOGO AKTARIM ELEKTRA LOGO AKTARIM

  Elektra otel yönetim yazılımından Logo'ya satışların aktarılmasını sağlar.
 • BOSFOR E-TİCARET BOSFOR E-TİCARET

  Bosfor e-ticaret çözümüyle Logo'daki ürünlerinizi anında internete taşıyın. Dünyanın her yerinden online sipariş alın.
 • YAZARKASA AKTARIM PROGRAMI YAZARKASA AKTARIM PROGRAMI

  Satışlarını NCR ve IBM marka yazarkasalar ile gerçekleştiren Logo kullanıcıları için geliştirilen program; Logo'daki malzemelerin yazarkasaya, yazarkasadaki satışların Logo'ya aktarımını yapar.

yazılım çözümlerimiz
 • 0(242) 244 09 09
 • destek@bosforbilisim.com.tr
 • Akdeniz Üniversitesi Teknokent Uluğbey Binası Kat:2 Ofis:2 Kampüs / ANTALYA