PERSONEL TAKİP PROGRAMI (PDKS)Bosfor'un web tabanlı personel takip programı ile çalışanlarınızın giriş çıkışlarını kayıt altına alın. Verilerinize her yerden kolayca erişin. Etkin raporlar sayesinde personel çalışma çizelgesi ve puantaj bilgilerine ulaşın.Personel takip programı (PDKS), personellerinizin giriş çıkış zamanlarını kolay ve hatasız olarak kayıt altına alıp bu kayıtları izleyebileceğiniz, izin ve tatillerini programlayabileceğiniz, kayıtlarla ilgili raporlar oluşturabileceğiniz web tabanlı bir programdır.
Giriş çıkışların alınmasını sağlayan cihazlar (parmak izi okuyucu, yüz tanıma, proximity temassız kart okuma, şifreli geçiş vb.) vasıtasıyla alınan kayıtların güvenli bir ortamda depolanması ve bu kayıtların bir yazılım aracılığı ile yönetilmesini kapsar.

Programda listelenen tüm bilgiler Excel formatında rapor olarak alınabilir.


Bosfor PDKS Temel Özellikleri

        ▪ Programın tek bilgisayarda kurulumu yeterlidir, diğer tüm bilgisayarlardan erişimi sağlanabilir.

        ▪ Güvenlidir ve MSSQL veri tabanını kullanılır.
        ▪ Optimize edilmiş ara yüzü sayesinde işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.
        ▪ Kullanımı ve yönetimi kolaydır.
        ▪ Sınırsız sayıda ve farklı özelliklerde PDKS cihazı tanımlanabilir.
        ▪ Sınırsız çalışma takvimi tanımlanabilir.
        ▪ Bilgisayarınıza herhangi bir yazılım kurmadan; İnternet Explorer, Google, Firefox gibi internet tarayıcıları ile güvenli giriş yapılabilir.
        ▪ Çalışma grupları alanı ile personelin dahil olacağı vardiya seçilebilir.


Tüm Cihazlarla Uyumlu


Parmak izi okuyucu, yüz tanıma, temassız kartlı geçiş gibi personel takip cihazlarının tamamına yakınıyla uyumlu çalışır.
Programa sınırsız sayıda cihaz ekleyip, çalıştırabilir ve hepsinden aynı anda veri çekilebilirsiniz.Yetkilendirme İle Güvenli 

Yetkilendirme özelliği ile kullanıcıların ulaşabileceği ekranlar kolay bir şeklide belirlenebilir.
Tamamen yetkilendirme yapan kullanıcının belirleyeceği yetkilerle sistemi kullanacak kişinin personel kayıtlarını, bağlı olduğu iş  yerindeki personelleri, departmandaki personelleri veya sadece  kendi giriş çıkış bilgilerini görme yetkisi verilebilir.Ana Modüller

Çalışma Takvimi, Giriş ve Çıkışlar, İzin ve Tatil, Personel, Rapor, Tanımlamalar ve Terminal programın ana modüllerini oluşturur.Çalışma Takvimi 

Şirket personellerinin haftalık vardiya bilgilerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Program personelin vardiyasına göre çalışma saatlerini değerlendirerek, çalışma gruplarında gösterilmesini sağlar. Filtreleme özelliği ile istenilen personele hızlıca ulaşım sağlanmakla birlikte yine aynı alandan istenilen personele bilgi eklenebilir.


Giriş ve Çıkışlar

Personelin giriş, çıkış işlemleri ve izinleri tanımlanabilmesine olanak sağlar. Aynı zamanda hatalı geçişler de düzeltilebilir. Renklendirme özelliği ile eksik geçiş, personelin birden fazla vardiyası ve personelin izinli olduğu bilgilerine ulaşım kolaydır. Personellerin giriş çıkış bilgileri manüel olarak girilebilmesinin yanında programda bulunan buton ile otomatik olarak da doldurulabilir.