NAKİT AKIŞ PROGRAMIElinizdeki günlük nakit kaynakları ve gelecekteki nakit girişleri kontrol ederek , sonraki günlerde yapacak olduğunuz ödemelerinizin planlamasını yapabilirsiniz.Nakit Kaynakları Tespit Etmek ve Yönetmek 

Nakit Akış Yazılımımız, mevcut finansal bilgileri dahili olarak veya Logo ERP ürünleri  aracılığıyla toplayıp, gelecekteki finansal performansınızı ölçümlemek amacıyla geliştirilmiştir. 

Yararlanılan  gelir ve gider verilerinin nakit akış tablosunda birleştirilerek günlük veya aylık olarak nakit ihtiyacı veya fazlalığını  analiz edilmesine , gerekli önlemlerin önceden alınabilmesine olanak sağlamaktadır. 

Geniş Raporlama Özelliği

Yöneticilerinize programın içindeki hazır raporları verebileceğiniz gibi kendi raporunuzu ihtiyacınıza göre şekillendirip sunabilirsiniz. 

Program , bulunduğunuz gün itibari ile verileri oluşturup geçmiş tarihli bilgiler ile sizi yormaz. 

Günlük ve aylık gelir - gider farkını ana ekranda görüntüleyebilir , raporlama yapabilirsiniz. 

Çeklerin nakit değeri üzerindeki vade tarihinde gösterilir. Buna bağlı olarak çeklerinizin  - senetlerinizin vadesinde elinizdeki nakit değerini raporlayabilir , ödeme ve tahsilatlarınızı takip edebilirsiniz. 

Toplam bakiye gösterme özelliği  ile bir önceki günün gelir-gider farkını da toplayarak ileri tarihli raporlarınızda nakit durumunuzu önceden tespit edebilirsiniz. 

Pivot tablo özelliği ile grafik ayarlarını yapabilir , kendinize göre görselliği zenginleştirebilirsiniz. Kullanıcıya özel renklendirme stilleri ekleyebilir , exceldeki tüm özellikleri kullanarak raporlarınızı kişiselleştirebilirsiniz. 

Kullanıcı öndeğer rapor tasarımlarını dilerseniz diğer kullanıcıların da görmesini sağlayabilir ,  kendilerine göre diğer kullanıcıların rapor dizaynlarını etkilemeden oluşturabilmelerini sağlayabilirsiniz.  

Grup firmaların kendi aralarındaki virman işlemlerini takip edebilir , raporlayabilirsiniz. 

Raporlama dövizi ile TL tutarları Döviz bazında , Dövizli tutarları TL bazında çevirerek nakit durumunuzu raporlayabilirsiniz. 


Kullanıcı Yetkilendirme 

Admin kullanıcısı tüm kullanıcıların program üzerindeki yetkilerini belirleyebilir

Kullanıcının hangi firmaların verilerini görüntüleyebileceğini ve raporlarını alabileceğini belirleyebilirsiniz. 

Diğer kullanıcıların oluşturduğu rapor tasarımlarının hangi kullanıcılar ne tür işlemler ile kullanabileceğini belirleyebilirsiniz. Kullanıcıya raporlar üzerinden görüntüleme - değiştirme- oluşturma yetkilerini tanımlayabilirsiniz. Detaylar ve fiyat bilgisi için firmamıza ulaşabilirsiniz. 


 • POWER BI POWER BI

  İş Zekası Çözümümüz
 • TIGER E-TİCARET PROGRAMI (B2C) TIGER E-TİCARET PROGRAMI (B2C)

  Tiger E-Ticaret Programı, firmaların müşterilerine daha hızlı ve düşük maliyetle ulaşarak online ve güvenilir satış yapabilme imkânı sunar.
 • TIGER BAYİ YÖNETİM SİSTEMİ (B2B) TIGER BAYİ YÖNETİM SİSTEMİ (B2B)

  Bayi Yönetim Sistemi Programımız ile firma, bayi ilişkilerinizin elektronik ortamdan gerçekleştirilmesi, bayilerinizle tek merkezden iletişim kurarak gerçekleşebilecek hata oranlarının minimize edilmesi ve firma, bayi arasındaki verimliliğin arttırılması sağlanmaktadır.
 • TALEP DESTEK YÖNETİM SİSTEMİ TALEP DESTEK YÖNETİM SİSTEMİ

  Bosfor'un Talep Destek Yönetim Sistemi Programı ile işlerinizin takibini düzenli ve kontrollü bir şekilde yaparak iş yükünüzü miniminize edin.
 • MOBİL SAHA OTOMASYONU MOBİL SAHA OTOMASYONU

  Sahadaki personelin Logo ürünlerinden verileri çekmesi ve Mobil Saha Otomasyonuna girmiş olduğu verileri Logo’ ya aktarmasını sağlar.
 • PERAKENDE HIZLI SATIŞ PROGRAMI PERAKENDE HIZLI SATIŞ PROGRAMI

  Özel olarak tasarlanan hızlı satış ekranıyla kullanıcıların işini en hızlı şekilde gerçekleştirmesini amaçlamaktadır.
 • KANTAR OTOMASYONU KANTAR OTOMASYONU

  İş sahalarınızda güvenilir bir şekilde 7/24 aktif olarak araç tartımı, raporlama vb. işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir yazılım çözümüdür.
 • NAKİT AKIŞ PROGRAMI NAKİT AKIŞ PROGRAMI

  Elinizdeki günlük nakit kaynakları ve gelecekteki nakit girişleri kontrol ederek , sonraki günlerde yapacak olduğunuz ödemelerinizin planlamasını yapabilirsiniz.
 • BOSFOR BORÇ TAKİP PROGRAMI BOSFOR BORÇ TAKİP PROGRAMI

  İnternet erişiminin olduğu her yerden sisteme giriş yaparak , cari mutabakat süreçlerinizi yürütebilirsiniz. Ödeme hatırlatma , ekstre gönderme , bakiye sorgulama yapabilir , ofis dışından da ödemelerinizi takip edebilirsiniz
 • PERSONEL TAKİP PROGRAMI (PDKS) PERSONEL TAKİP PROGRAMI (PDKS)

  Bosfor'un web tabanlı personel takip programı ile çalışanlarınızın giriş çıkışlarını kayıt altına alın. Verilerinize her yerden kolayca erişin. Etkin raporlar sayesinde personel çalışma çizelgesi ve puantaj bilgilerine ulaşın.
 • FİDE TAKİP PROGRAMI (FİTAP) FİDE TAKİP PROGRAMI (FİTAP)

  Fide firmaları için tohumun toprağa atılmasından müşteriye ulaşmasına kadar her aşamada kullanıcıya yardımcı olması için geliştirilmiş bir yazılımdır.
 • HUGIN LOGO AKTARIM HUGIN LOGO AKTARIM

  Hugin marka yazarkasadan Logo'ya aktarım yapılmasını sağlar.
 • PROBETON LOGO AKTARIM PROBETON LOGO AKTARIM

  Proksis Probeton yazılımından Logo'ya aktarım yapılmasını sağlar.
 • ELEKTRA LOGO AKTARIM ELEKTRA LOGO AKTARIM

  Elektra otel yönetim yazılımından Logo'ya satışların aktarılmasını sağlar.
 • BOSFOR E-TİCARET BOSFOR E-TİCARET

  Bosfor e-ticaret çözümüyle Logo'daki ürünlerinizi anında internete taşıyın. Dünyanın her yerinden online sipariş alın.
 • YAZARKASA AKTARIM PROGRAMI YAZARKASA AKTARIM PROGRAMI

  Satışlarını NCR ve IBM marka yazarkasalar ile gerçekleştiren Logo kullanıcıları için geliştirilen program; Logo'daki malzemelerin yazarkasaya, yazarkasadaki satışların Logo'ya aktarımını yapar.

yazılım çözümlerimiz
 • 0(242) 244 09 09
 • destek@bosforbilisim.com.tr
 • Akdeniz Üniversitesi Teknokent Uluğbey Binası Kat:2 Ofis:2 Kampüs / ANTALYA