TALEP DESTEK YÖNETİM SİSTEMİBosfor'un Talep Destek Yönetim Sistemi Programı ile işlerinizin takibini düzenli ve kontrollü bir şekilde yaparak iş yükünüzü miniminize edin.İş Yükünüzü Azaltın

Talep Destek Yönetim Sistemi Programı, firmaların yoğun iş temposunda müşterilerden gelen taleplerin takibini kontrol altında tutularak yapabilmeleri, müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkarabilmeleri ve gelen soru, bilgilendirme vb. taleplere hızlı dönüş yapabilmeleri için geliştirilmiştir.


İşlerinizi Kontrol Altında Tutun

Firma personellerinizin gelen müşteri taleplerine dönüş oranlarının takibini kolay bir şekilde yapabilmenizi, taleplerin takibini yapan personellerinizi ve taleplerin durumlarını görüntüleye bilmenize imkan sağlamaktadır.


Özellikler

 ▪  Personellerinizin müşteri taleplerine dönüş oranlarını gösteren grafik ve sayısal veriler bulunur.

 ▪ Taleplerin firmadaki tüm personel tarafından görüntülenmesi sağlanarak, iş dağılımının düzgün bir şekilde yapılması sağlanır.

 ▪ Programa kayıtlı müşteri veya personel müşteri adına talep oluşturabilir. 

 ▪ Kullanımı kolay ara yüzü ve anlaşılır menüleri ile işlem kolaylığı sağlar. 

 ▪ İnternete bağlı bütün cihazlardan sisteme giriş yapılarak, işlemler gerçekleştirilebilir.

 ▪ Kullanıcılar yeni talep oluşturmadan önce, diğer kullanıcıların oluşturduğu talepleri görüntüleyerek geçmişte benzer talepler olmuşsa bu talepleri ve çözümleri inceleyebilir.

 ▪ Firmaya ait program vb. videolar sisteme yüklenerek, yalnızca programa kayıtlı olan müşterilerinizin görüntüleyebilmesi sağlanır.

 ▪ Filtreleme özelliği ile istenilen talebe ulaşım hızlı bir şekilde sağlanır.

 ▪ E-Fatura ile kullanıcı doğrulama işlemi yapılabilir.

 ▪ Talepler gerçekleştirilirken yapılan işlemlerin ve talep ile ilgili notların görüntülenmesi sağlanır.

 ▪ Sistem kullanıcısının takibinde olan talepler kategorilerine göre ayrı bir alanda listelenerek, kullanım kolaylığı sağlanır.

 ▪ Talepler ile ilgili şirket içerisinde veya genel olarak, ileti gönderimi ve bu iletilerin görüntülenmesi sağlanır.


Ana Modüller :

Ana Sayfa, Talepler, Takibim, Takipte, Silinen Talepler, Firma, Kullanıcı, Video ve E- Fatura Bilgi programın ana modüllerini oluşturur.


 Ana Sayfa:

Yeni oluşturulan talepler ile ilgili bildirimler, taleplerin takip edilme ve tamamlanma oranlarının bulunduğu grafiksel alan ve talep rakamlarının sayısal verilerinin gösterildiği programın ana sayfasıdır.  Talepler Modülü:

  Sistemde oluşturulan taleplerin listelendiği alandır. Bu alan ile yeni talepler oluşturulabilir, taleplerin ayrıntıları görüntülenebilir.Takibim Modülü:

Sisteme giriş yapan kullanıcının takibinde olan taleplerin kategorilerine göre listelendiği alandır. Taleplere kolay ulaşım sağlanabilmesi açısından filtreleme özelliği bulunur ve yeni talep kaydı oluşturulabilir.Takipte Modülü:

Sistemde bulunan kullanıcılar tarafından oluşturulan tüm taleplerin kategorilerine göre listelendiği ve listelenen taleplerin takibinde olan firma personellerinin görüntülenebildiği alandır.Silinen Talepler Modülü:

Sistemdeki kullanıcılar tarafından oluşturulan ve firma personelleri tarafından cevaplanarak kapanmış olan tüm taleplerin listelendiği alandır.Firma Modülü:

Sisteme kayıtlı olan firmaların listelendiği ve bu firmalara ait talep ve kullanıcıların görüntülenebildiği alandır.Kullanıcı Modülü:

Sistemde kaydı bulunan tüm kullanıcıların listelendiği ve kullanıcıya ait taleplerin görüntülenebildiği alandır.Video Modülü:

Sisteme kaydı yapılmış olan videoların yalnızca programa kayıtlı olan kullanıcılar tarafından görüntülenebildiği alandır.E-Fatura Bilgi Modülü

E-Fatura kullanıcı doğrulama alanıdır.

Detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

 • POWER BI POWER BI

  İş Zekası Çözümümüz
 • TIGER E-TİCARET PROGRAMI (B2C) TIGER E-TİCARET PROGRAMI (B2C)

  Tiger E-Ticaret Programı, firmaların müşterilerine daha hızlı ve düşük maliyetle ulaşarak online ve güvenilir satış yapabilme imkânı sunar.
 • TIGER BAYİ YÖNETİM SİSTEMİ (B2B) TIGER BAYİ YÖNETİM SİSTEMİ (B2B)

  Bayi Yönetim Sistemi Programımız ile firma, bayi ilişkilerinizin elektronik ortamdan gerçekleştirilmesi, bayilerinizle tek merkezden iletişim kurarak gerçekleşebilecek hata oranlarının minimize edilmesi ve firma, bayi arasındaki verimliliğin arttırılması sağlanmaktadır.
 • TALEP DESTEK YÖNETİM SİSTEMİ TALEP DESTEK YÖNETİM SİSTEMİ

  Bosfor'un Talep Destek Yönetim Sistemi Programı ile işlerinizin takibini düzenli ve kontrollü bir şekilde yaparak iş yükünüzü miniminize edin.
 • MOBİL SAHA OTOMASYONU MOBİL SAHA OTOMASYONU

  Sahadaki personelin Logo ürünlerinden verileri çekmesi ve Mobil Saha Otomasyonuna girmiş olduğu verileri Logo’ ya aktarmasını sağlar.
 • PERAKENDE HIZLI SATIŞ PROGRAMI PERAKENDE HIZLI SATIŞ PROGRAMI

  Özel olarak tasarlanan hızlı satış ekranıyla kullanıcıların işini en hızlı şekilde gerçekleştirmesini amaçlamaktadır.
 • KANTAR OTOMASYONU KANTAR OTOMASYONU

  İş sahalarınızda güvenilir bir şekilde 7/24 aktif olarak araç tartımı, raporlama vb. işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir yazılım çözümüdür.
 • NAKİT AKIŞ PROGRAMI NAKİT AKIŞ PROGRAMI

  Elinizdeki günlük nakit kaynakları ve gelecekteki nakit girişleri kontrol ederek , sonraki günlerde yapacak olduğunuz ödemelerinizin planlamasını yapabilirsiniz.
 • BOSFOR BORÇ TAKİP PROGRAMI BOSFOR BORÇ TAKİP PROGRAMI

  İnternet erişiminin olduğu her yerden sisteme giriş yaparak , cari mutabakat süreçlerinizi yürütebilirsiniz. Ödeme hatırlatma , ekstre gönderme , bakiye sorgulama yapabilir , ofis dışından da ödemelerinizi takip edebilirsiniz
 • PERSONEL TAKİP PROGRAMI (PDKS) PERSONEL TAKİP PROGRAMI (PDKS)

  Bosfor'un web tabanlı personel takip programı ile çalışanlarınızın giriş çıkışlarını kayıt altına alın. Verilerinize her yerden kolayca erişin. Etkin raporlar sayesinde personel çalışma çizelgesi ve puantaj bilgilerine ulaşın.
 • FİDE TAKİP PROGRAMI (FİTAP) FİDE TAKİP PROGRAMI (FİTAP)

  Fide firmaları için tohumun toprağa atılmasından müşteriye ulaşmasına kadar her aşamada kullanıcıya yardımcı olması için geliştirilmiş bir yazılımdır.
 • HUGIN LOGO AKTARIM HUGIN LOGO AKTARIM

  Hugin marka yazarkasadan Logo'ya aktarım yapılmasını sağlar.
 • PROBETON LOGO AKTARIM PROBETON LOGO AKTARIM

  Proksis Probeton yazılımından Logo'ya aktarım yapılmasını sağlar.
 • ELEKTRA LOGO AKTARIM ELEKTRA LOGO AKTARIM

  Elektra otel yönetim yazılımından Logo'ya satışların aktarılmasını sağlar.
 • BOSFOR E-TİCARET BOSFOR E-TİCARET

  Bosfor e-ticaret çözümüyle Logo'daki ürünlerinizi anında internete taşıyın. Dünyanın her yerinden online sipariş alın.
 • YAZARKASA AKTARIM PROGRAMI YAZARKASA AKTARIM PROGRAMI

  Satışlarını NCR ve IBM marka yazarkasalar ile gerçekleştiren Logo kullanıcıları için geliştirilen program; Logo'daki malzemelerin yazarkasaya, yazarkasadaki satışların Logo'ya aktarımını yapar.

yazılım çözümlerimiz
 • 0(242) 244 09 09
 • destek@bosforbilisim.com.tr
 • Akdeniz Üniversitesi Teknokent Uluğbey Binası Kat:2 Ofis:2 Kampüs / ANTALYA