TIGER BAYİ YÖNETİM SİSTEMİ (B2B)Bayi Yönetim Sistemi Programımız ile firma, bayi ilişkilerinizin elektronik ortamdan gerçekleştirilmesi, bayilerinizle tek merkezden iletişim kurarak gerçekleşebilecek hata oranlarının minimize edilmesi ve firma, bayi arasındaki verimliliğin arttırılması sağlanmaktadır.Firma - bayi arasında iletişimin tek bir merkezden yürütülmesi sağlanarak, bayilerin sipariş verebilecekleri, verilen siparişlerin kontrolünü sağlayabilecekleri, çek, senet, irsaliye ve ekstrelerinin takibini yapabilecekleri, şirket veya ürünlerle ilgili şikayetlerini bildirebilecekleri, güncel ekstre talep edebilecekleri kapsamlı bir bayi yönetim sistemi olan programımız esnek yapısı ile firmaya özgün olarak tasarlanabilmektedir.


Özellikler

▪ Sipariş modülü ile sipariş verilebilmekte, verilen siparişlerin durum takibi kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

▪ Siparişten teslimat işlemlerine kadar olan tüm süreçlerdeki işlemlerin hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi ile zaman ve maliyetten tasarruf sağlanmaktadır.

▪ Sorunsuz ve güvenilir alt yapısı ve kullanımı kolay ara yüzü bulunmaktadır.

▪ Firmaya özel tasarımlar geliştirilerek kurumsallık sağlanabilmektedir.

▪ Bayiler kendi cari hesaplarını ve hesap hareketlerini sistem üzerinden kontrol edebilmektedir.

▪ Bayiler çek, senet, irsaliye ve ekstrelerinin takibini kolay ve detaylı bir şekilde yapabilmektedir.

▪ Bayilerin firmalarla ilgili şikayetlerini görsellerle destekleyerek bildirebilmeleri, şikayetleri ile ilgili yapılan işlemlerin sonuçları bayilerin mail adreslerine gönderilerek bilgilendirmeleri sağlanabilmektedir.

▪ Bayiler firma ürünleri ile ilgili en güncel bilgileri kolay bir şekilde firmadan talep ederek bu bilgilere ulaşım sağlayabilmektedir.

▪ Logo ürünleriyle tam entegre çalışmaktadır.


Responsive özelliği ile tüm cihazlara uyumlu


Bayi Yönetim Sistemi Programımız tüm cihazlara(masaüstü, tablet, mobil) entegre olarak sistem içerisinde bulunan yazı, resim, menü ve diğer elementlerin boyutlarını otomatik olarak ayarlamakta ve kullanıcısına kolay kullanılabilirlik ile istediği menüye hızlı ulaşmasına olanak sağlamaktadır.
Ana Modüller :

Mali Durum, Duyurular, Siparişler ve Şikayetler programın ana modüllerini oluşturur.


Mali Durum Modülü

Vadesi Gelmeyen Çekler, Vadesi Gelmeyen Senetler, Teslim Edilmemiş Siparişler, Faturası Kesilmemiş İrsaliyeler ve Ekstre bilgilerinin görüntülendiği modüldür.

Bu alandan bayilerin cari bilgileri ve hesap hareketleri sistem üzerinden görüntülenebilmektedir.

Bayi ekstre bilgileri ilgili tarih aralıkları seçilip filtreleme uygulanarak detaylı ve hızlı bir şekilde görüntülenebilmektedir.


Duyurular Modülü

Sistemle ilgili güncel ve geçmişteki duyuruların listelendiği ve detaylarının görüntülendiği modüldür.

Okunmuş duyurular farklı renkte belirtilerek, güncel duyurularla karışması önlenmiştir böylece güncel duyurulara hızlı ulaşım sağlanabilmektedir.Siparişler Modülü

Sipariş modülü ile sisteme yeni sipariş girişi yapılabilmektedir. Sistemde bulunan teslim edilmemiş siparişleri listeleyerek takiplerinin yapılabilmesini, siparişe yönelik detay bilgilere ulaşılmasını sağlamaktadır.

Zorlu sipariş süreçlerinin, doğru koordine edilerek yanlış bilgilerden kaynaklanabilecek hataların minimum seviyeye indirilmesini, elektronik ortamdan haberleşme ile personellerinizin verimliliğinin artmasını böylece firmanızın iş gücü ve zamandan tasarruf edebilmesini sağlamaktadır.Şikayetler Modülü

Bayilerin, firma ve ürünleriyle ilgili şikayetlerini ilgili görseller ile destekleyerek firmaya bildirebileceği ve ilgili şikayetleri görüntüleyebileceği modüldür.
Detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. • POWER BI POWER BI

  İş Zekası Çözümümüz
 • TIGER E-TİCARET PROGRAMI (B2C) TIGER E-TİCARET PROGRAMI (B2C)

  Tiger E-Ticaret Programı, firmaların müşterilerine daha hızlı ve düşük maliyetle ulaşarak online ve güvenilir satış yapabilme imkânı sunar.
 • TIGER BAYİ YÖNETİM SİSTEMİ (B2B) TIGER BAYİ YÖNETİM SİSTEMİ (B2B)

  Bayi Yönetim Sistemi Programımız ile firma, bayi ilişkilerinizin elektronik ortamdan gerçekleştirilmesi, bayilerinizle tek merkezden iletişim kurarak gerçekleşebilecek hata oranlarının minimize edilmesi ve firma, bayi arasındaki verimliliğin arttırılması sağlanmaktadır.
 • TALEP DESTEK YÖNETİM SİSTEMİ TALEP DESTEK YÖNETİM SİSTEMİ

  Bosfor'un Talep Destek Yönetim Sistemi Programı ile işlerinizin takibini düzenli ve kontrollü bir şekilde yaparak iş yükünüzü miniminize edin.
 • MOBİL SAHA OTOMASYONU MOBİL SAHA OTOMASYONU

  Sahadaki personelin Logo ürünlerinden verileri çekmesi ve Mobil Saha Otomasyonuna girmiş olduğu verileri Logo’ ya aktarmasını sağlar.
 • PERAKENDE HIZLI SATIŞ PROGRAMI PERAKENDE HIZLI SATIŞ PROGRAMI

  Özel olarak tasarlanan hızlı satış ekranıyla kullanıcıların işini en hızlı şekilde gerçekleştirmesini amaçlamaktadır.
 • KANTAR OTOMASYONU KANTAR OTOMASYONU

  İş sahalarınızda güvenilir bir şekilde 7/24 aktif olarak araç tartımı, raporlama vb. işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir yazılım çözümüdür.
 • NAKİT AKIŞ PROGRAMI NAKİT AKIŞ PROGRAMI

  Elinizdeki günlük nakit kaynakları ve gelecekteki nakit girişleri kontrol ederek , sonraki günlerde yapacak olduğunuz ödemelerinizin planlamasını yapabilirsiniz.
 • BOSFOR BORÇ TAKİP PROGRAMI BOSFOR BORÇ TAKİP PROGRAMI

  İnternet erişiminin olduğu her yerden sisteme giriş yaparak , cari mutabakat süreçlerinizi yürütebilirsiniz. Ödeme hatırlatma , ekstre gönderme , bakiye sorgulama yapabilir , ofis dışından da ödemelerinizi takip edebilirsiniz
 • PERSONEL TAKİP PROGRAMI (PDKS) PERSONEL TAKİP PROGRAMI (PDKS)

  Bosfor'un web tabanlı personel takip programı ile çalışanlarınızın giriş çıkışlarını kayıt altına alın. Verilerinize her yerden kolayca erişin. Etkin raporlar sayesinde personel çalışma çizelgesi ve puantaj bilgilerine ulaşın.
 • FİDE TAKİP PROGRAMI (FİTAP) FİDE TAKİP PROGRAMI (FİTAP)

  Fide firmaları için tohumun toprağa atılmasından müşteriye ulaşmasına kadar her aşamada kullanıcıya yardımcı olması için geliştirilmiş bir yazılımdır.
 • HUGIN LOGO AKTARIM HUGIN LOGO AKTARIM

  Hugin marka yazarkasadan Logo'ya aktarım yapılmasını sağlar.
 • PROBETON LOGO AKTARIM PROBETON LOGO AKTARIM

  Proksis Probeton yazılımından Logo'ya aktarım yapılmasını sağlar.
 • ELEKTRA LOGO AKTARIM ELEKTRA LOGO AKTARIM

  Elektra otel yönetim yazılımından Logo'ya satışların aktarılmasını sağlar.
 • BOSFOR E-TİCARET BOSFOR E-TİCARET

  Bosfor e-ticaret çözümüyle Logo'daki ürünlerinizi anında internete taşıyın. Dünyanın her yerinden online sipariş alın.
 • YAZARKASA AKTARIM PROGRAMI YAZARKASA AKTARIM PROGRAMI

  Satışlarını NCR ve IBM marka yazarkasalar ile gerçekleştiren Logo kullanıcıları için geliştirilen program; Logo'daki malzemelerin yazarkasaya, yazarkasadaki satışların Logo'ya aktarımını yapar.

yazılım çözümlerimiz
 • 0(242) 244 09 09
 • destek@bosforbilisim.com.tr
 • Akdeniz Üniversitesi Teknokent Uluğbey Binası Kat:2 Ofis:2 Kampüs / ANTALYA